• Ziko Gruppen AS
    Ziko Gruppen AS
    En nasjonal og engasjert eiendomsutvikler
  • Nytt kontor i Kristiansund?
    Nytt kontor i Kristiansund?
    Se lokaler til leie eller kontakt oss
  • Vår portefølje
    Vår portefølje
    Se våre prosjekter og eiendommer

Prosjekter og eiendommer

Hvem er vi?

Anne Gurine Kletten Controller
Anne Gurine Kletten Controller Anne Gurine er utdannet revisor og er vår Controller i Ziko Gruppen AS. Tlf: 45836962. Epost: anne@ziko.no View Profile
Hege Bugge Larssen Daglig leder Neptun Lekeland AS
Hege Bugge Larssen Daglig leder Neptun Lekeland AS Hege er daglig leder i Neptun Lekeland AS, regionens desidert største. Tlf: 958 77 414 Epost: hege@ziko.no View Profile
Rolf Petter Larssen Teknisk leder
Rolf Petter Larssen Teknisk leder Ansvarlig for all teknisk forvaltning av vår eiendomsportefølje. Tlf: 91667666 Epost: rolf@ziko.no View Profile
Even Heggem Futsæter Økonomisjef
Even Heggem Futsæter Økonomisjef Daglig leder i Ziko Drift, med hovedansvar for økonomi og regnskaps for Gruppen. Tlf: 90034652. Epost: even@ziko.no View Profile
Tore Larssen Eiendomutvikler/Adm.Dir.
Tore Larssen Eiendomutvikler/Adm.Dir. Tore har lang erfaring som grunder, eier og eiendomsutvikler i over 30 år. Tlf: 90574102. Epost: tore@ziko.no View Profile
Espen Bugge Larssen Eiendomsutvikler
Espen Bugge Larssen Eiendomsutvikler Eiendomsutvikler og forvalter for Ziko Gruppen AS. Tlf: 98165000. Epost: espen@ziko.no View Profile

Ser du etter lokaler til din bedrift?

Kontakt oss Hvis du trenger kontor- eller butikklokaler, ta gjerne kontakt med oss i dag. Vi har et godt utvalg lokaler til leie.