• Nasjonal og engasjert
    Nasjonal og engasjert
    Eiendomsutvikler
  • Vi tilbyr
    Vi tilbyr
    moderne næringslokaler og kontor
  • Spennende nasjonale
    Spennende nasjonale
    Boligprosjekter

Prosjekter og eiendommer

Hvem er vi?

Hege Bugge Larssen Daglig leder Neptun Lekeland AS
Hege Bugge Larssen Daglig leder Neptun Lekeland AS

Hege er daglig leder i Neptun Lekeland AS . Neptun Lekeland As er det største lekelandet mellom Bergen og Trondheim.
Telefon: 958 77 414
Epost: Hege@ziko.no

Rolf Petter Larssen Teknisk leder
Rolf Petter Larssen Teknisk leder

Rolf Petter har vært leder for integritetskritiske prosjekt i olje- og gassindustri gjennom 11 år. Nå ansvarlig for all teknisk forvaltning av vår eiendomsportefølje.
Telefon: 916 67 666
Epost: Rolf@ziko.no

Frank Brandstad Eiendomsutvikler
Frank Brandstad Eiendomsutvikler

Frank har til sammen 28 års erfaring som eiendomsmegler og eiendomsutvikler. Frank jobber med utvikling av både bolig og næringseiendommer.
Tlf. 915 76 060
Epost: Frank@brandstad.net

Even Heggem Futsæter Økonomisjef
Even Heggem Futsæter Økonomisjef

Even er daglig leder i Ziko Drift, med hovedansvar for økonomi og regnskapsfunksjoner i samtlige selskap.
Tlf. 900 34 652.
Epost: Even@ziko.no

Tore Larssen Eiendomutvikler/Adm.Dir.
Tore Larssen Eiendomutvikler/Adm.Dir.

Tore har lang erfaring som grunder, eier og eiendomsutvikler i 25 år.
Tlf. 905 74 102.
Epost: Tore@ziko.no

Espen Bugge Larssen Eiendomsutvikler
Espen Bugge Larssen Eiendomsutvikler

Espen har vært eiendomsmegler i 13 år. Nå eiendomsutvikler og forvalter med hovedvekt på eiendomsmassen på Nordmøre.

Tlf. 981 65 000.
Epost: Espen@ziko.no

Ser du etter lokaler til din bedrift?

Kontakt oss Hvis du trenger kontor- eller butikklokaler, ta gjerne kontakt med oss i dag. Vi har et godt utvalg lokaler til leie.